luns 19 setembro 2016

IMPRESO PAGO DE TASAS CURSO 2016-2017

ADXUNTAMOS LINK DIRECTO DE DESCARGA DO MODELO DE IMPRESO PARA O PAGO DE 30,90 EUROS DE TASAS POR IDIOMA.
DEBEN IMPRIMIR 3 COPIAS, EXEMPLAR PARA O SOLICITANTE, EXEMPLAR PARA O BANCO E EXEMPLAR PARA ENTREGAR EN CASA DAS LINGUAS COMO XUSTIFICANTE DE PAGO.
NON SE CONSIDERARÁ MATRICULADA A PERSOA QUE NON TEÑA PRESENTADO XUSTIFICANTE DE PAGO ANTES DO DÍA 30 DE SETEMBRO.

OS NENOS MENORES DE 14 ANOS PAGARÁN 3,10 EUROS DE TASAS POR IDIOMA.

IMPRESO PAGO TASAS (IMPRIMIR 3) PAGO EN ABANCA / BBVA (NON NECESARIO Nº CONTA)

LISTADO ADMITIDOS IDIOMAS CASA DAS LINGUAS CURSO 2016-2017

LISTADO ADMITIDOS IDIOMAS
CASA DAS LINGUAS
CURSO 2016-2017

CASA DAS LINGUAS ESTRADA DA GRANXA

   
INGLÉS INICIACIÓN I

ARIAS ALVAREZ,MARIA MERCEDES                             
CAMPOS RODRÍGUEZ,RAMÓN                                         
DÍAZ ÁLVAREZ,AINARA                                                    
FERNANDEZ LOPEZ,ELISA                                                
FERREIRO BELLO,MARIA NILA                                       
GAVELA GESTO,MARIA DOLORES URSULA                
LEGIDO SOUTO,JUANA MARIA RAMONA                     
LEGIDO SOUTO,MARIA CRISTINA                                   
LEGIDO SOUTO,MARIA PILAR BEATRIZ                       
LOPEZ REBOREDO,MARIA JOSE                                      
LOPEZ VEIGA,MATILDE                                                     
MOLDES CASTIÑEIRA,YOLANDA                                    
RODRIGUEZ LOPEZ,MARIA LUISA                                  
VAZQUEZ VAZQUEZ,ANA MARIA                                   

INGLÉS BÁSICO

ADEGA ALMEIDA,MARIA DEL ROCIO                           
ALVAREZ LLANO,NIEVES                                                 
BARCELÓ MARTÍNEZ,SANTIAGO                                    
CUÑAT LOPEZ,LUCIA                                                          
DIAZ BLANCO,ANTONIA                                                    
LAGE CABRERO,ANA                                                          
LOPEZ DORADO,MONTSERRAT                                        
MARTINEZ SERANTES,CARLOS                                        
MASEDA BELLO,ROSA MAR                                              
MEJUTO NAVARRO,BARBARA                                         
NUÑEZ TORRE,ANGELA MONSERRAT                           
ORTEGA SANCHEZ,ADRIAN MARCEL                            
PEIXOTO OTERO,MARIÑA                                                  
PLATA QUIROGA,DAIMEN                                                 
RODRIGUEZ PENA,JOSE                                                     

INGLÉS BÁSICO-INTERMEDIO

CORRAL MUÑIZ,MARIA JESUS                                         
DOMEZAIN FAU,CARMEN                                                  
FERNANDEZ FERREIRO,ELENA                                       
FREIJO FERNANDEZ,PABLO                                              
GONZALEZ FERREIRO,MARIA NILA                               
IGLESIAS DIEGUEZ,MARIA ESTHER                               
LOPEZ LOPEZ,ANA BELEN                                                 
MÁRQUEZ HIEBRA,JULIANA MARTA                             
MASEDA PRADO,JOSE FERNANDO                                 
MASTROIANNI SANCHEZ,MARCELA                              
PÁEZ FIGUEIRAS,ESTRELLA                                             
RICO GOMEZ,MARGARITA                                                
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ,PAULA                                    
RUBIERO PENA,ANA MARIA                                             
TORESANO ALVAREZ,MARIA ANGELES
VALEIRAS VISO,ANA MARIA                                           

INGLÉS INTERMEDIO MAÑANA

ANLLO CARREIRA,ANA MARIA                                       
ARIAS GARCIA,RAMON                                                      
BARRADAS ,INDIRA JOSEFINA                                        
BUSTOS ATANASIO,JORGE                                                
CASTRO MAESTRE,MANUEL                                             
CORRAL MUÑIZ,JOSE                                                          
FERNANDEZ LIMERES,REGINA                                        
FERNANDEZ VAZQUEZ,MIGUEL                                     
GOMEZ ARIAS,JAVIER ANGEL                                         
GONZALEZ NAVEIRAS,MARIA NOELIA                        
IGLESIAS SALVADOR,MARIA SOL                                  
MIGUEL GARCIA,MANUEL                                                
OTERO RODRIGUEZ,MARTA                                             
PENADO VILLAR,MARIA                                                    
PEREZ TORRON,LAURA                                                      
REAL DIAZ,TAMARA                                                           
REGO VAZQUEZ,LUCIA                                                      
ROMAY FRANCO,RAQUEL                                                 
VIDAL VAZQUEZ,ARANTXA                                             
VILLAR MOYANO,CARMEN

INGLÉS INTERMEDIO TARDES

CASTRO CASTRO,MARIA ISABEL                                    
FERNANDEZ NAVA,MARIA TERESA                               
FERREIRO TORRES,MANUELA                                         
GALLEGO GALLEGO,MARIA MANUELA                       
GUDE GONZALEZ,MARIA DEL MAR                               
LAGE CABRERO,MARIA BEGOÑA                                   
LOPEZ COLMENERO,MARIA ELENA                               
LOPEZ RATON,RAFAEL                                                       
LOPEZ SILVA,ALBERTO                                                      
MACIÑEIRAS GAYOSO,SABELA                                      
MOSTEIRO DIAZ,CARMEN                                                 
MUÑOZ BRETOS,LUIS MIGUEL                                         
PEREZ RODRIGUEZ,AROA                                                 
PRADO ROBLES,VERONICA                                              
PUENTES CORRAL,BEATRIZ                                              
RAMIREZ GAZQUEZ,ESTEBAN                                         
RODRIGUEZ LOPEZ,MARIA ISABEL                               
RODRIGUEZ SIERRA,LAURA                                            
VARELA TABOADA,HILDA MARGARITA                      
VAZQUEZ RIVAS,VIVIANA INES                                     






INGLÉS AVANZADO

ARMAS LOPEZ,ELENA ISABEL                                         
BORRAJO ZON,MARTA                                                        
CASTAÑON LLAMAS,LUIS                                                 
CASTRO MAESTRE,MARIA ISAURA                                
COMBA NUÑEZ,JUAN ANTONIO
CUESTA BERAMENDI,ANGELINA                                    
GOMEZ CEREIJO,JORGE BERNARDO                              
OTERO LOBEIRAS,JAVIER                                                 
PUGA MOSTEIRO,LUCIA                                                     
RAMON PRIETO,RUBEN BENJAMIN                                
RODRIGUEZ LORENZO,GABRIEL


INGLÉS NIÑOS “KIDS”

CAMOIRA VARELA,MARTA                                               
CORDERO RAMOS,DANIEL                                                
CUÑAT LOPEZ,ADRIAN                                                      
GARCÍA IGLESIAS,ALEX                                                    
HERVÉS GARCÍA,XOÁN                                                     
MARTINEZ ADEGA,NICOLAS                                            
MÉNDEZ VÁZQUEZ,NABIA                                                
PEDROUZO MARTOS,CARME                                            
PENELAS IGLESIAS,TEO                                                     
SEFENU VARELA,EYRAM                                                  
SEFENU VARELA,SEDINAM                                              
SEIJO  LAGE,SABELA                                                           
SEIJO LAGE,ANTÓN

INGLÉS NIÑOS “MAGIC ENGLISH”

BLANCO REIJA,LUA GABRIELA                                       
BLANCO TORRE,XOAN                                                       
CASTIÑEIRA QUIROGA,YAHAIRA                                  
CORTES LAGO,CANDELA                                                   
FUENTES VEIGA,SARA                                                        
GARCIA CASTRO,ELIA                                                        
IRIARTE LOPEZ,GABRIEL                                                  
LÓPEZ GONZÁLEZ,TEO                                                       
LORENZO RODRIGUEZ,SOFIA                                          
MARTINEZ ADEGA,MANUEL                                            
MODIA FERNANDEZ,GRETA                                             
PEIXOTO OTERO,ROQUE                                                    
RAMÍREZ BARCELÓ,DIEGO                                               
SALGADO POLLAN,SARA                                                  
TOIRAN FERNANDEZ,RAMIRO                                         


FRANCÉS INICIACIÓN I

VERÓNICA CONDE RICO
JAMES FISHER
PATRICIA SUSANA FLORES CENICEROS
JUAN MIGUEL GARCÍA MUINELO
CARLOS GEGÚNDEZ LÓPEZ
PAULA LÓPEZ VILLAMOR
MARCELA MASTROIANNI SÁNCHEZ
LUIS ALBERTO NOVO GARCÍA
ADRIÁN MARCEL ORTEGA SÁNCHEZ
MARIÑA PEIXOTO OTERO
MARÍA LUISA RODRÍGUEZ LÓPEZ
NURBI HUMBERTO SALAZAR BARÓN
NOELIA SÁNCHEZ CALVO
DANIELLE SAWAN
ERICKA EMELY SUÁREZ TORRES

FRANCÉS INICIACIÓN II

NOA ÁLVAREZ LÓPEZ
NATALIA BARRIO HERMIDA
MARÍA JOSÉ LÓPEZ REBOREDO
OTILIA LÓPEZ VÁZQUEZ
SABELA MACINEIRAS GAYOSO
VICTORIA MEJÍA LÓPEZ
PAULA PALMEIRO IGLESIAS
ANA MARÍA PÉREZ TEIJEIRO
DAIMER PLATA QUIROGA
TAMARA REAL DÍAZ
PEDRO ROSADO HOYO
ROSA ELENA VÁZQUEZ SANTOS

FRANCÉS BÁSICO II

MARÍA DE LAS MERCEDES ARIAS ÁLVAREZ
MARÍA BARRIO HERMIDA
PALOMA CARREIRA UCEDA
ISABEL CASTRO ARZA
MARÍA JESÚS CORRAL MÚÑIZ
MARÍA DÍAZ RODRÍGUEZ
PILAR LEGIDO SOUTO
CRISTINA LEGIDO SOUTO
AINHOA PRADO VELASCO
MARÍA ÁNGELES TORESANO ÁLVAREZ
ALEJANDRA TRELLES EXPÓSITO
FRANCÉS INTERMEDIO

ANA ÁLVAREZ LEBREDO
RAQUEL DÍAZ DÍAZ
ISABEL DIÉGUEZ FRASQUET
REGINA FERNÁNDEZ LIMERES
FRANCISCO GARCÍA-ARMERO SANTIAGO
JUANA LEGIDO SOUTO
ELENA LÓPEZ COLMENERO
MONTSERRAT LÓPEZ DORADO
ELVIRA LÓPEZ MOSQUERA
CONCEPCIÓN MUIÑO SEIJO
DANIEL ORDÓÑEZ CASTRO
RAFAEL PARDO BUESA
ROSA ROMERO FRANCO
MARÍA JOSÉ SANMARTÍN FERNÁNDEZ

FRANCÉS AVANZADO

BRIGITTE ANDRADE LÓPEZ
MANUEL CASTRO MAESTRE
CARMEN DOMEZAIN FAU
CARMEN DEL VILLAR MOYANO
MARÍA DÍAZ TOBAR
AURELIA DÍEZ HUERGA
SALOMÉ FRANCISCO GÓMEZ
ISABEL MORÁN FERNÁNDEZ

ITALIANO INICIACIÓN I

ELENA ISABEL ARMAS LÓPEZ
CARMEN BLAS FRAGA
IAGO CASTIÑEIRA VILLANUEVA
ISAURA CASTRO MAESTRE
ÁNGEL LUIS CEULAR VILLACÉ
CARMEN DOMEZAIN FAU
OLGA ESPINO LÓPEZ
PATRICIA SUSANA FLORES CENICEROS
ANA MARÍA GARCÍA FIJOO
CARMEN LUISA GÓMEZ COBAS
LISETTE LINCHO
MANUEL LÓPEZ-RON SOTO
ROCÍO NOVO BARROS
ESTRELLA PÁEZ FIGUEIRAS
TAMARA REAL DÍAZ
MARÍA LUISA RODRÍGUEZ LÓPEZ
CARMEN RODRÍGUEZ RIGUEIRA
YAGO RODRÍGUEZ YÁÑEZ
DANIELLE SAWAN
ARANTXA LÓPEZ VIDAL

ITALIANO INICIACIÓN II

MARÍA JOSÉ ARIAS PRADA
MANUEL CASTRO MAESTRE
JESÚS FERNÁNDEZ LÓPEZ
JAMES FISHER
ALEJANDRA GANCEDO SÁNCHEZ
ENRIQUE GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
BEGOÑA LAGE CABRERO
ÁNGELA LÓPEZ CABANAS
MARÍA JOSÉ LÓPEZ SÁNCHEZ
MARÍA MELLA MORANDEIRA
ANA MARÍA PÉREZ TEIJEIRO
MARÍA RIVAS VIDAL
ISABEL RODRÍGUEZ LÓPEZ
MARÍA JOSÉ SANMARTÍN FERNÁNDEZ
ALMUDENA SANTOS GONZÁLEZ
MARISOL SEOANE CORRAL
MANUEL CÉSAR VILAS
JASMIN ZAMBRANO CADENAS


ALEMÁN INICIACIÓN

PATRICIA FLORES CENICEROS
MONTSERRAT LÓPEZ DORADO
FRANCISCO LÓPEZ MILLÁN
MARÍA PENADO DEL VILLAR

ALEMÁN BÁSICO

NATALIA ALDEGUNDE LOUZAO
RAMIRO ÁLVAREZ FERNÁNDEZ
ANA MARÍA ANGUITA ARIAS
MARTA BORRAJO ZON
CARMEN DEL VILLAR MOYANO
MARÍA C. FERNÁNDEZ LÓPEZ
MANUEL FERNÁNDEZ OTERO
ENRIQUE GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
FERNANDA LASTRA DÍAZ
JULIANA MARTA MÁRQUEZ HIEBRA
ESTRELLA PÁEZ FIGUEIRAS

ALEMÁN AVANZADO

IRIA LÓPEZ GONZÁLEZ
PAULA PALMEIRO IGLESIAS

PORTUGUÉS

ROSA MARÍA ÁLVAREZ FERNÁNDEZ
ÉLIDA MARTA ÁLVAREZ GONZÁLEZ
ÁNGEL LUIS CEULAR VILLACÉ
MARÍA DEL CARMEN CRUCES ARTERO
CARMEN LUISA GÓMEZ COBAS
IRIA MOLINA DORADO
LUIS MIGUEL MUÑOZ BRETOS
MARÍA DEL CARMEN RODRÍGUEZ RIGUEIRA
LORENA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ

CASA DAS LINGUAS MARIA BALTEIRA

INGLÉS INICIACIÓN I

ABADÍN BLANCO, CRISTINA
ABUIDE VALCARCE, FÉ
ABUÍN VÁZQUEZ, SANDRA MARÍA
BARREIRO RODRÍGUEZ, JOSEFA
CABANAS DOMÍNGUEZ, JOSEFA
DAZA ROJAS, YAMILÉ ROSARIO
FERREIRO LENCE, JOSEFA
FUENTES ARENAL, JOSÉ
GUISASOLA ESCUDERO, MARÍA LUISA
LEMOS GUTIÉRREZ, JANETH
LÓPEZ LÓPEZ, OLGA
MOLINA DORADO, IRIA
NOVO LÓPEZ, ANA MARÍA
PÉREZ ÁLVAREZ, BEGOÑA
ROZAS OTERO, MARÍA LUISA
VÁZQUEZ ARIAS, ALFONSO
VÁZQUEZ VÁZQUEZ, ANA MARÍA
VEIGA SANDAR, MANUEL
VILLAMIDE FERNÁNDEZ, ANA MARÍA

INGLÉS INICIACIÓN II

AGEITOS DOMÍNGUEZ, LAURA
ALVARIÑO CASTRO, MARÍA JOSEFA
BELLO CABADA, JOSÉ MARÍA
CEDRÓN RODRÍGUEZ, MARÍA LUISA
DÍAZ RODRÍGUEZ, HIGINIO
DÍAZ SILVA, JESÚS
FERNÁNDEZ YÁÑEZ, PILAR
FOLGUEIRA MAZÓN, MARÍA MAR
GARCÍA AYALA, SANDRA
GARCÍA FEIJOO, ANA MARÍA
LÓPEZ ARIAS, MARÍA TERESA
LÓPEZ BONIGNO, MARÍA CARMEN
LÓPEZ PÉREZ, MARÍA PILAR
LÓPEZ VÁZQUEZ, OTILIA
MARZABAL EXPÓSITO, GUADALUPE
MOURIN VILELA, MARÍA CARMEN
RODRÍGUEZ SANFIZ, LUCÍA
TORNEIRO RON MARIA CARMEN
TRIGO DIAZ ESPERANZA

VILABOA BURGO MARIA BELEN

INGLÉS BÁSICO TARDE

BARBOSA BESSA, JORGE FRANCISCO
BUIDE FERNÁNDEZ, MARÍA CRISTINA
ESPIÑO PENA, NATALIA
FERNÁNDEZ FERREIRO, MARTA
FLORES CENICEROS, ZULEMA
GARCÍA GONZÁLEZ, SUSANA
GARCÍA MUINELO, JUAN MIGUEL
HERMIDA OROSA, DIGNA
IGLESIAS DÍAZ, MÓNICA
MAYOR PEREIRA, JAVIER
MUÑOA ABEITUA, MARÍA CRISTINA
PEQUEÑO GAY, ÁNGELES
RIVERO MACÍA, MARÍA DEL ROCÍO
ROIBÁS ARIAS, ANA
ROIBÁS ARIAS, JESÚS
SANDAMIL PARDEIRO, MARÍA JOSÉ
SANTOS ALVAREDO, MARÍA CARMEN
SEIJAS VALCARCE, ICIA
TRABADO LÓPEZ, FERMÍN
VASCO GNZÁLEZ, NEREA

INGLES BÁSICO MAÑANAS

ANA COBODONGA ANDION CUESTA
TERESA CAMPOS SALGADO
ANA Mª CASANOVA RIO
JOSE ANGEL CASTEDO MEILÁN
MARGARITA DÍAZ FERNÁNDEZ
SARA FERNÁNDEZ CASTELO
SANDRA LÓPEZ DOVAL
CONSTANTINO LÓPEZ LÓPEZ
JESÚS LOPEZ SIJAS
ALBERTO LUENGO GONZALEZ
ARACELI MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
ENRIQUE MOLEJÓN RAÑON
JOSÉ ANDRES PEREIRO PEREIRA
PATRICIA PUENTES VALLE
AHMED RADOUNE
Mª LUISA VAL PENELAD
Mª PAZ VARELA MONTERO

INGLÉS INICIACIÓN I TARDES

JUAN MANUEL BARREIRO VILO
ANA ROSA BATÁN FREITAS
JOSÉ Mª CASTRO COSTOYA
Mª TERESA FERNANDEZ FERNANDEZ
Mª ANGELES FERREIRO ROZAS
MANUEL GARCÍA PORTOMEÑE
MARGARITA GARCÍA PORTOMEÑE
MªJOSEFA GONZALEZ CASTRO
Mª ROSARIO GUZMAN ALVAREZ
Mª ANGELES IGLESIAS VÁZQUEZ
RADOUNE LAABID TALIBI
Mª ANGELES LÓPEZ LÓPEZ
MATILDE LÓPEZ VEIGA
ROSA Mª PUGA LÓPEZ
CARLITA BELKYS ROSARIO BAUTISTA
ERICKA ENELY SÚAREZ TORRES

INGLÉS ADOLESCENTES  “TEENAGERS”

BEATRIZ BARBOSA BESSA
JUAN MANUEL FERNANDEZ LOPEZ
XABIER GARCÍA GÓMEZ
ADRIÁN GARCÍA RICO
NOA LAMA VARELA
CARLOTA LÓPEZ MOYA
SORAYA NEIRA CORTEGOSO
PAU GABRIEL ORTEGA SÁNCHEZ
SAMUEL REY ROZAS
ANTÍA SEIJAS VALCARCE
BRUNO VASCO GONZÁLEZ

INGLÉS NIÑOS “KIDS”

SARA BARCELLÁN FERNÁNDEZ
AINHOA FERNÁNDEZ ABUÍN
NICOLÁS GARCÍA FERNÁNDEZ
DIEGO IGLESIAS FERNÁNDEZ
IRIA LÓPEZ LASTRA
NOEMI LÓPEZ MOYA
EMMA LÓPEZ RIVERO
ANTÍA MARCOS PARDO
PAULA MASEDA IGLESIA
ADRIÁN MÉNDEZ CORUJO
DAVID PEREIRA SANTÍN
ANDRÉS PEREIRO LÓPEZ
CHAIMA RADOUANE RAGRAGUI
CAROLINA SEIJO MÉNDEZ
CLAUDIA TRASHORRAS DÍAZ

INGLÉS NIÑOS “MAGIC ENGLISH”

IRIA MARÍA GALLEGO MARZABAL
IAGO GARCÍA GÓMEZ
TEO LÓPEZ GONZÁLEZ
JAVIER MASEDA IGLESIA
MANUEL MOURIZ ABUIN
DAVID NIETO PIÑEIRO
MARCOS VEGA VARELA
DESIREE VILLADÓNIGA FRAGA

ITALIANO INICIACIÓN I

MARÍA FLOR NÚÑEZ CORREDOIRA
PILAR SEOANE CASANOVA
LAURA RODRÍGUEZ DE LA SIERRA
Mª JESÚS DE LA SIERRA GARCÍA
SILVIA GAYOSO SALVADO
MARÍA DEVESA MACIÑEIRAS
Mª ELENA CABANILLAS CRESPO
JUAN MANUEL CANDAL PAJÓN
Mª PILAR MONTENEGRO DÍAZ
VERONICA FRESNEDO GABILONDO

FRANCÉS INICIACIÓN I

Mª ISABEL PRIETO LÓPEZ
MARTA ROZAS RODRÍGUEZ
MARÍA DEVESA MANCIÑEIRAS
PILAR MONTENEGRO DÍAZ
SILVIA GAYOSO SALVADO
JUAN MANUEL CANDAL PAJÓN
CELESTINO FRAGA MARTÍNEZ

FRANCÉS INICIACIÓN II

MARTA PANDO ARNOSO
DANIEL GONZÁLEZ GARCÍA
SUSANA GARCÍA GONZÁLEZ
MARTA FERNÁNDEZ OTERO

FRANCÉS BÁSICO I

ELVIRA GARCÍA LABANDEIRO
IRIA CASTRO FERNÁNDEZ
MANUEL MATEOS MONTENEGRO
ARANTXA CARRICOBA MUÑOA
Mª CARMEN LÓPEZ BONIGNO
Mª DEL PILAR LÓPEZ PÉREZ
Mª AMPARO SANTOS CABADO
ESTHER PENA VARELA

FRANCÉS BÁSICO II

MARTA IGLESIA MOURELLE
MATILDE LÓPEZ VEIGA
Mª ELENA CABANILLAS CRESPO
SABELA BLANCO PENELAS
RAQUEL LÓPEZ MORAN

FRANCÉS INTERMEDIO

ROSARIO SANTEIRO OLIVEIRA
FELISA MARZABAL EXPÓSITO
CHELSIA ASHERAFT

FRANCÉS PRIMARIA I ( MIÉRCOLES 17.15-18.00)

SILVIA BASANTA GONZÁLEZ
NICOLÁS GARCÍA FERNÁNDEZ
SABRINA CUPEIRO FRESNEDO
ANTÍA MARCOS PARDO
DAVID PEREIRA SANTÍN
CAROLINA GARCÍA GONZÁLEZ
CHAIMA RADOUANE RAGRAGUI
AINHOA RODRÍGUEZ RAMIREZ

FRANCÉS PRIMARIA II (MIÉRCOLES  19.00-19.45)

CANDELA FERNÁNDEZ VÁZQUEZ
MARTA SANTOR GÓMEZ
AITANA LÓPEZ IGLESIAS
JESSICA LAGO MORAN
NOA SOMOZA PÉREZ
CARLA VALDES SEOANE
MARCO POUSADA TROITIÑO
TIAGO POUSADA TROITIÑO
SAMUEL REY ROZAS
ADRIÁN RODRÍGUEZ DÍAZ
ALEJANDRO FONTELA GAYOSO
CARLOS FONTELA GAYOSO
NOA LAMA VARELA
JARNO POUSADA TROITIÑO

ALEMÁN PRIMARIA

CAROLINA GARCÍA GONZÁLEZ
SILVIA LÓPEZ NOVO
SILVIA BASANTA GONZÁLEZ
JESSICA LAGO MORÁN
JULIÁN SANTAMARÍA LÓPEZ
IRIA LÓPEZ LASTRA

ALEMÁN INTERMEDIO

SARA ANDRADE REGUERA
MARTA PAZÓ SÁNCHEZ
MARI CARMEN GONZÁLEZ JAREL
JOSÉ MANUEL LÓPEZ FRANCO

ALEMÁN INICIACIÓN

RADOUANE LAABID TALIBI
ESTHER COREMEIRO GARCÍA
MARÍA CINTIA FERNÁNDEZ GARCÍA
MARÍA ISABEL PRIETO LÓPEZ
MÓNICA FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ
SILVIA SANMARTINO CUESTA
CARMEN MARÍA LÓPEZ ROUCO
AHMED RADOUANE